Bild av en dator. Klicka för att komma till kursen Anpassad IT

Administration

Namn Telefon E-post  
Avgerinou, Eva 0250-942 02          eva.avgerinou@morafhsk.se Rektor
Bengtsson, Anneli        0250-942 00 anneli.bengtsson@morafhsk.se  Administration
Gren, Carola 0250-942 04 carola.gren@morafhsk.se Administration och personal
Persson Angela 0250-942 03, 942 00 angela.persson@morafhsk.se Internat och administration
Larsson, Berit 0250-942 46 berit.larsson@morafhsk.se Lokaler/Konferens
Hugerth, Staffan 0250-942 50 staffan.hugerth@morafhsk.se IT
       
       

 

Sidan underhålls med webKontroll från Daladatorer