Bild av en dator. Klicka för att komma till kursen Anpassad IT

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till all personal på skolan i bokstavsordning.

Hoppa till: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z Å Ä Ö

 

Namn Telefon E-post  

A

 
Anebrant, Robin 0250-942 17 robin.anebrant@morafhsk.se  
Aronson, Anna 0250-942 00 anna.aronson@morafhsk.se  
Avgerinou, Eva 0250-942 02   eva.avgerinou@morafhsk.se Rektor

B

 
Bengtsson, Anneli 0250-942 00 anneli.bengtsson@morafhsk.se  
Berglund, Fredrik 0250-942 16 fredrik.berglund@morafhsk.se  
Bysell, Erika 0250-942 11 erika.bysell@morafhsk.se  

C

 
Christians, Christina 0250-942 52  tina.christians@morafhsk.se  

D

 
       

E

 
Emanuelsson, Karin 0250-942 40 lena.emanuelsson@morafhsk.se  

F

 
Fastlund, Karin 0250-942 45 karin.fastlund@morafhsk.se  
Fredriksson, Monika 0250-942 00 monika.fredriksson@morafhsk.se  
Frisk, Bernt 0250-942 00 bernt.frisk@morafhsk.se  
Frisk, Zandra 0250-942 11 zandra.frisk@morafhsk.se Föräldrarledig   

G

 
Gatu, Kerstin 0250-942 47 kerstin.gatu@morafhsk.se  
Gren, Carola 0250-942 04 carola.gren@morafhsk.se  

H

 
Hemmilä, Olavi 0250-942 00 olavi.hemmila@morafhsk.se  
Hodin, Lars 0250-942 00 lars.hodin@morafhsk.se  
Hugerth, Staffan 0250-942 50 staffan.hugerth@morafhsk.se  

I

 
       

J

 
Jagiello, Anna 0250-942 00 anna.jagiello@morafhsk.se  
Johansson, Anders 0250-942 82 anders.johansson@morafhsk.se  
Jonsson, Kent 0250-942 11 kent.jonsson@morafhsk.se  

K

 
Karlsson, Karin 0250-942 44 karin.karlsson@morafhsk.se  
Kühn, Detlef 0250-942 00 detlef.kuhn@morafhsk.se  

L

 
Larsson, Berit 0250-942 46 berit.larsson@morafhsk.se  
Lillpers, Christina 0250-942 44 christina.lillpers@morafhsk.se  
Lunde-Kjellin, Lillemor 0250-942 00 lillemor.lunde-kjellin@morafhsk.se  

M

 
Martinsen, Kim 0250-942 11 kim.martinsen@morafhsk.se  
Matsson-Frost, Mattias 0250-942 60 mattias.m.frost@morafhsk.se   
Minatti, Christian 0250-942 43 christian.minatti@morafhsk.se  
Morell, Anita 0250-942 00 anita.morell@morafhsk.se  
Mårshagen, Karin 0250-942 51 karin.marshagen@morafhsk.se  

N

 
Nyman, Anna   anna.nyman@morafhsk.se Kurator

O

 
Ors, Emelie     0250-942 11 emelie.ors@morafhsk.se  

P

 
Persson, Angela 0250-942 00 angela.persson@morafhsk.se  

Q

 
       

R

 
Ringström, Åsa 0250-942 85 asa.ringstrom@morafhsk.se  

S

 
Sandå, Susanna 0250-942 03 susanna.sanda@morafhsk.se  
Simons, Thomas 0250-942 15 tomas.simons@morafhsk.se  
Sjöberg, Annevi 073-362 25 09 annevi.sjoberg@morafhsk.se  

T

 

U

 
       

V

 
Vlassis, Nikolaos 0250-942 00 nikolaos.vlassis@morafhsk.se  

W

 
Wessman Dernebo, Maud 0250-942 83 maud.wessman-dernebo@morafhsk.se  

X

 
       

Y

 
Ytterholm, Patrik 0250-942 84 patrik.ytterholm@morafhsk.se  

Z

 
Zetterqvist, Berit 0250-942 42 berit.zetterqvist@morafhsk.se  

Å

 
       

Ä

 
Ädling, Johanna 0250-942 11 johanna.adling@morafhsk.se  

Ö

 
       

 

 

 

 

 

Sidan underhålls med webKontroll från Daladatorer